avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 727 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Daca obtin microgrant pentru PFA in sesiunea 2 de la ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Daca obtin microgrant pentru PFA in sesiunea 2 de la Masura 1, ...

Daca obtin microgrant pentru PFA in sesiunea 2 de la Masura 1, pot face cheltuielile ulterior primirii banilor?
Cel mai recent răspuns: Margacc , utilizator 15:16, 9 Octombrie 2021
Daca obin grantul, vreau sa imi achit datoriile la ANAF, sa imi cumpar imprimanta multifunctionala si masti de protectie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sunt beneficiarul unui microgrant. ronom65 ronom65 Bună ziua Sunt beneficiarul unui microgrant. Aș dori să știu dacă cheltuielile cu amenajarea biroului de lucru respectiv achiziția de mobilier, laptop, ... (vezi toată discuția)
Produs incomplet - returnare contravaloare? stefanel1a stefanel1a Buna ziua. Am cumparat pe 24.10.2015 un multifunctional (imprimanta + scanner) pentru a-l face cadou unei cunostinte de ziua ei, adica pe 24.11.2015. ... (vezi toată discuția)
Multifunctionala stricata Mary32 Mary32 Mi am cumparat multifunctionala stricata de la inceput.Le am adus o inapoi ,s au chinuit 3 ore sa i dea de cap ..nu stiau nici ei cum s o faca sa ... (vezi toată discuția)