Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Daca obtin microgrant pentru PFA in sesiunea 2 de la ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Daca obtin microgrant pentru PFA in sesiunea 2 de la Masura 1, ...

Daca obtin microgrant pentru PFA in sesiunea 2 de la Masura 1, pot face cheltuielile ulterior primirii banilor?
Daca obin grantul, vreau sa imi achit datoriile la ANAF, sa imi cumpar imprimanta multifunctionala si masti de protectie.