Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cand achit taxa timbru daca nu apare termen pe citatie?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cand achit taxa timbru daca nu apare termen pe citatie?

Salutare,
Lamuriti-ma va rog cand trebuie sa achit taxa de timbru daca pe citatia primita acasa nu apare vreun termen?
Mai sunt conditionat de cele 10 zile "clasice", sau pot sa o achit cu cateva zile inainte de prima infatisare?
Mihai Berechet, utilizator
Toti consultatii au datele de contact în profil,apăsând pe butonul contacteaza puteti lua legatura.(nr tel,mail ).
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat
In regula, am reusit sa vad datele de contact si v-am trimis mail, Multumesc!