Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Pot sa am si o intreprindere individuala?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Pot sa am si o intreprindere individuala?

Buna seara

Am un SRL SI UN IF POT SA AM SI INTREPRINDERE INDIVIDUALA AVAND IN VEDERE CA TOT EU SUNT ADMINISTRATOR
AM PRIMIT RĂSPUNS DE ONRC că nefiind respectate prev. art. 72 alin. 2 lit. f din OMJ 2594/C/2008 ce vrea să spună
Asi dori sa am inca un II
george-neagu, moderator