Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Adeverinta cu venituri si vechime in munca de la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Adeverinta cu venituri si vechime in munca de la firma radiata . Buna ziua, Va deranjez cu rugamintea de a-mi comunica unde trebuie ...

Buna ziua, Va deranjez cu rugamintea de a-mi comunica unde trebuie sa ma adresez ptr. obtinerea unei adeverinte cu vechimea in munca si veniturile obtinute in perioada; ianuarie - decembrie 1993 , in care am lucrat la SC IACOB SRL Negresti Vaslui CUI 842190 , J37/28/1991, societatea fiind radiata. Adeverinta imi este necesara pentru dosarul de pensie, Precizez ca am pierdut cartea de munca. Va multumesc anticipat.
Incercati la ITM Vaslui pentru adeverinta de vechime.