Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna seara .Sunt din R.Moldova.Mam nascut 1986. Am ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna seara .Sunt din R.Moldova.Mam nascut 1986. Am fost adoptata ...

Buna seara .Sunt din R.Moldova.Mam nascut 1986. Am fost adoptata 1990 la virsta de 3 ani jumate.Mama adoptata nici I ziua de astazi nu vrea sami zica adevarul.Cum as putea ga si Mama biologica.?
~ Conținut șters la cerere ~
Buna seara,

Va puteti adresa DIRECTIEI GENERALE DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI , sau instantei care a emis hotararea de adoptie.

Totodata, anumite relatii pot fi furnizate prin intermediul STARII CIVILE.
Consultati un avocat.