Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Am traseul pe 3 noiembrie voi fi la a 2 a incercare am ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Am traseul pe 3 noiembrie voi fi la a 2 a incercare am picat ...

Am traseul pe 3 noiembrie voi fi la a 2 a incercare am picat prima data
Cei de la scoala si cea care m- a reprogramat pt traseu au spus ca dosarul medical este valabil pana cand este valabil dosarul școlarizării
Cica nu se uita polițiști decat daca cazierul e expirat ! Psihologicul si fisa medicala ar fi valabila cat e valabil dosarul
Stie cineva altceva? Nu vreau sa ma trezesc ca nu ma examinează ca nu am refacut analizele medicale
Mentionez ca scoala am inceput - o in noiembrie 2020 atunci s- au facut analizele si psihologicul
Cazierul l-am refacut.
Multumesc
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat
Valabilitatea fisei medicale pentru obținere permis e doar de un an (Ordinul MS 1428/2019) . Dacă știți data emiterii, din 2020, puteți ști și dacă puteți fi reexaminata pe 3 noiembrie.

latka, moderator