avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 585 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Am traseul pe 3 noiembrie voi fi la a 2 a incercare am ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Am traseul pe 3 noiembrie voi fi la a 2 a incercare am picat ...

Am traseul pe 3 noiembrie voi fi la a 2 a incercare am picat prima data
Cei de la scoala si cea care m- a reprogramat pt traseu au spus ca dosarul medical este valabil pana cand este valabil dosarul școlarizării
Cica nu se uita polițiști decat daca cazierul e expirat ! Psihologicul si fisa medicala ar fi valabila cat e valabil dosarul
Stie cineva altceva? Nu vreau sa ma trezesc ca nu ma examinează ca nu am refacut analizele medicale
Mentionez ca scoala am inceput - o in noiembrie 2020 atunci s- au facut analizele si psihologicul
Cazierul l-am refacut.
Multumesc
Ultima modificare: Sâmbătă, 16 Octombrie 2021
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat
Cel mai recent răspuns: latka , moderator 17:10, 16 Octombrie 2021
Valabilitatea fisei medicale pentru obținere permis e doar de un an (Ordinul MS 1428/2019) . Dacă știți data emiterii, din 2020, puteți ști și dacă puteți fi reexaminata pe 3 noiembrie.

Ultima modificare: Sâmbătă, 16 Octombrie 2021
latka, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am dreptul sa imi recuperez fisa medicala si testarea psihologica platite la scoala de soferi? AlexCiobanu AlexCiobanu Buna ziua, Pe scurt povestea: anul trecut la sfarsitul lui iunie am primit dosarul de absolvire a Scolii de soferi. La inceputul lui iunie anul acesta ... (vezi toată discuția)
Valabilitate fisa medicala examen auto danielharaga danielharaga Buna ziua, Ajutati-ma cu un raspuns, va rog... Baiatul meu are facuta fisa medicala auto pentru examen in 1 septembrie 2019....... pe 18 martie 2020 are ... (vezi toată discuția)
Examen auto/moto - reexaminare in alta localitate Andrei-T Andrei-T Buna Ziua, am sustinut saptamana trecuta examenul pentru categoria A in Cluj si am picat traseul in oras. In urma unor discutii cu instructorul si cu cei de ... (vezi toată discuția)