Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Daca sunt in preaviz,dat de mine ca si angajat pot sa ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Daca sunt in preaviz,dat de mine ca si angajat pot sa imi iau ...

Daca sunt in preaviz,dat de mine ca si angajat pot sa imi iau o parte din concediul de odihna in aceasta perioada?
Puteti beneficia de concediul de odihna in perioada de preaviz.

Pe durata preavizului contractul individual de munca continua sa isi produca toate efectele.
Buna seara
Pe durata preavizului puteti beneficia de zilele de CO ramase neefectuate.
Mai multe gasiti aici [ link extern ] /
[ link extern ] /