avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1877 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua,dacă amanta soțului meu imi abordează ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua,dacă amanta soțului meu imi abordează fiica pe ...

Bună ziua,dacă amanta soțului meu imi abordează fiica pe strada ce pot face pe plan legal împotriva ei?
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 07:42, 24 Octombrie 2021
Ce varsta are fiica si in ce fel o abordeaza?
Are 15 jumătate, nici măcar nu au făcut cunostita ,individa o cunoaște dintr-o fotografie care ia arătat-o tatăl ei .o întreabă ce face de ce nu ev la școală,ii explica unde merge ea și ce face.dupa care îl suna pe tatăl fetei și ii spune ca chiulește și etc

gi-jane2 a scris:

Ce varsta are fiica si in ce fel o abordeaza?

Ultima modificare: Sâmbătă, 23 Octombrie 2021
Victoria2000, utilizator
nu aveti ce masuri sa luati, eventual vb cu copilul sa o ignore daca vrea.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Minor de 12 ani dat afară din casă de mama după o situație violentă în familie. ce măsuri se pot lua împotriva ei? Marius.Dan Marius.Dan Buna, tuturor. Cunosc o situație foarte neplăcută intr-o familie cu doi copii. Soții au divorțat de câțiva ani, iar cele două fete au rămas în ... (vezi toată discuția)
Executare silita minor aflat la terte persoane ContSters366098 ContSters366098 Buna ziua!As dori sa aflu un raspuns la situatia mea in care ma aflu acum si care dureaza de prin luna aprilie a acestui an si nu gasesc nicio rezolvare,cel ... (vezi toată discuția)
Copil parasit de mama anonimus45 anonimus45 Buna ziua! Am cateva intrebari carora nu le gasesc raspunsurile si as dori sa ma ajutati daca se poate. In primul rand vreau sa stui care sunt sansele unui ... (vezi toată discuția)