Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua,dacă amanta soțului meu imi abordează ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua,dacă amanta soțului meu imi abordează fiica pe ...

Bună ziua,dacă amanta soțului meu imi abordează fiica pe strada ce pot face pe plan legal împotriva ei?
Ce varsta are fiica si in ce fel o abordeaza?
Are 15 jumătate, nici măcar nu au făcut cunostita ,individa o cunoaște dintr-o fotografie care ia arătat-o tatăl ei .o întreabă ce face de ce nu ev la școală,ii explica unde merge ea și ce face.dupa care îl suna pe tatăl fetei și ii spune ca chiulește și etc

gi-jane2 a scris:

Ce varsta are fiica si in ce fel o abordeaza?

Victoria2000, utilizator
nu aveti ce masuri sa luati, eventual vb cu copilul sa o ignore daca vrea.