Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Antecontract si contractul final
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Antecontract si contractul final

Buna ziua,

Intrebarea mea ar fi urmatoarea legat de Antecontract si Contract final: In cazul in care doresc sa cumpar o casa, iar in antecontractul de vanzare/cumparare sunt trecut doar eu si constructorul, iar cand se va ajunge la contractul final, se mai poate face un act aditional pt a adauga inca un cumparator?
Dragosh2000, utilizator
Desigur.
Ok, va multumesc pt ajutor!