Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... De cand se poate solicita talonul mov de pensie în ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

De cand se poate solicita talonul mov de pensie în format electronic?

Am tot cautat informatii dar nu gasesc un termen clar.. vreau sa fac solicitare pentru primirea lui pe emai/in cont cnpp.

Multumesc.
Deocamdata este doar un proiect de lege aprobat de Senat. Proiectul trebuie aprobat si de Camera deputatilor, legea promulgata de presedinte si publicata in MO.
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/articol_575...