Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... ANRP a anuntat ca 160 de dosare pentru despagubire au ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

ANRP a anuntat ca 160 de dosare pentru despagubire au fost respinse.Unde ...

ANRP a anuntat ca 160 de dosare pentru despagubire au fost respinse.Unde as putea verifica lista cu acese dosare ?.Am un dosar inregistrat la ANRP din 2013 si imi astept randul,dar deja cred ca sa intarziat foarte mult.
Ar trebui să verificați site-ul ANRP dupa nr dosarului ,sa cereți relații telefonic despre stadiul dosarului dvs etc.Ati pierdut un termen în 2018 când puteati sa dati în n judecată ANRP,am clienti care acum încasează transele s-au judecat si în 2 ani s a finalizat.Discutati cu un av o variantă de onorariu de succes dacă nu posibil să mai așteptați mult si bine.
Multumesc.