Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cum as putea formula o sesizare online anonimă pt ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cum as putea formula o sesizare online anonimă pt copiii care ...

Cum as putea formula o sesizare online anonimă pt copiii care aruncă cu petarde (minori de 11-12 ani)?
Va mulțumesc anticipat!
Sesizările online nu sunt luate în considerație,orice sesizare plângere,denunț trebuie semnat si însușit de persoana care il formulează.