Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Primesc in frizerie. persoane care nu detin certificat ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Primesc in frizerie. persoane care nu detin certificat verde?

Buna ziua pot sa primesc in frizerie. persoane care nu detin certificat verde?
george-neagu, moderator
Buna ziua.

DA.