Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, Doar publicarea informatiilor despre un ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, Doar publicarea informatiilor despre un dosar pe www.just.ro ...

Buna ziua,

Doar publicarea informatiilor despre un dosar pe www.just.ro ,in lipsa citarii ( s-a citat la alta adresa si nici citarea prin publicitate nu s-a facut) se considera publicitate?
Nu,citarea se realizeaza la domiciliu,prin publicitate,la usa instanței etc.