Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, se poate delega un salariat, personal ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, se poate delega un salariat, personal contracual la ...

Buna ziua, se poate delega un salariat, personal contracual la o alta institutie 4 ore pe zi iar celelalte 4 ore revine la locul de munca, ce documente trebuiesc intocmite de catre angajator si institutia unde va fi delegat salariatul, institutia unde va fi delegat salariatul trebuie sa intocmeasca pontajul pentru salariatul delegat
Da, se poate asa ceva.

Ordin de delegare sau decizie de delegare.