Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... buna ziua, stie cineva ceva despre angajarea ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

buna ziua, stie cineva ceva despre angajarea nepalezilor in Romania? ...

buna ziua, stie cineva ceva despre angajarea nepalezilor in Romania? cum se realizeaza detasarea transnationala?
Se intocmeste CIM si se transmite in Revisal?

multumesc

Angajare cetateni straini non-UE
[ link extern ]

Se intocmeste c.i.m. si se transmite in Revisal cel târziu în ziua anterioară începerii activității.
multumesc mult