Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Certificat Verde Coronavirus
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Certificat Verde Coronavirus

Am si eu o nelamurile si as dori daca este cu putinta sa-mi raspundeti ca este ceva urgent. Se cere certificat verde pentru a intra intr-un spital? Fie el de stat sau privat , se poate intra fara certificat? Pentru analize , consult , sau vizitarea unui bolnav.
Matei Alexandru Viorel, utilizator
nu vi se cere certifica verde