Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Citatie \"furt calificat\" ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Citatie "furt calificat" ...

Buna seara!
Am primit o citatie in legatura cum ca telefonul din posesia mea ar fi furat, acest dosar fiind al parchetului liege belgia. Eu detin factura telefonului cumparat. Daca se constata ca acesta ar fi furat, eu nestiind acest lucru si neavand vreun habar de ce se intampla, ce se poate intampla in acest caz?
Multumesc frumos!
Daca sunteți nevinovat nu pățiți nimic.