avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1329 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Citatie \"furt calificat\" ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Citatie "furt calificat" ...

Buna seara!
Am primit o citatie in legatura cum ca telefonul din posesia mea ar fi furat, acest dosar fiind al parchetului liege belgia. Eu detin factura telefonului cumparat. Daca se constata ca acesta ar fi furat, eu nestiind acest lucru si neavand vreun habar de ce se intampla, ce se poate intampla in acest caz?
Multumesc frumos!
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 02:12, 9 Noiembrie 2021
Daca sunteți nevinovat nu pățiți nimic.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Telefon gasit si predat politiei! andra8217 andra8217 Buna ziua, Am patit saptamana asta urmatoarea situatie: - am fost sunata de la politie ca sa ma prezint in legatura cu un telefon mobil care posibil sa fi ... (vezi toată discuția)
Contract firma televiziune nesemnat de mine marian_rusa1985 marian_rusa1985 Buna seara. Vreau sa va supun discutiei urmatoarea problema. Acum cateva luni am vrut sa ma abonez la o firma de televiziune si am luat legatura cu un ... (vezi toată discuția)
Masina furata b72wbd b72wbd in data de 05.11.2011 am achizionat un AUTO din Romania de la un cetatean roman care la randul lui a cumparat-o de la alt cetatean roman. masina este ... (vezi toată discuția)