Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua, am avut o mașină și am înmatriculato ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua, am avut o mașină și am înmatriculato la primărie ...

Bună ziua, am avut o mașină și am înmatriculato la primărie problema e ca nu mai am mașină am dat-o la cnv care se sa o ducă la fier iar eu nu o pot scoate de la impozit ca nu am nici un certificat sau chitanță ca am dat-o acelei persoane, ce pot face în cazul ăsta, mulțumesc
Mariusiordache855, utilizator
Mergeti la un birou notarial si dati in sensul acesta o declaratie pe care apoi o veti depune la Primarie. (veti avea nevoie de seria de sasiu)