Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Va salut, pe scurt sunt bucatar de meserie in special ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Va salut, pe scurt sunt bucatar de meserie in special pe evenimente, ...

Va salut, pe scurt sunt bucatar de meserie in special pe evenimente, unde se castiga si pana la 10 mii de lei pe luna, problema este ca nimeni nu plateste carti de munca mai mari decat minimul pe economie, si asta ma impiedica sa fac un credit pentru o casa sau masina, nimeni nu acorda credite pentru salariul minim pe economie nici mara pentru o garsoniera de 30 mii euro. Cum pot face sa beneficiez si pe hartie de acele sume de bani castigate din evenimente? Se poate printr o firma ceva? Ce variante exista sa pot face un credit pentru o locuinta? Sa fie un avantaj si pentru angajat, si pentru angajator. Multumesc, stima
~ Conținut șters la cerere ~
Puteti sa imi dati exemple va rog?