Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Daca am act adițional pe o perioadă de un an de 4 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Daca am act adițional pe o perioadă de un an de 4 ore cu decizie ...

Daca am act adițional pe o perioadă de un an de 4 ore cu decizie de invaliditate gradul 3 angajatorul mă poate detașa in alt loc de muncă pe o perioadă.. Daca refuz mă poate da afară sau îmi poate desface contractul de muncă pt refuz. Țin să menționez că înainte de această pensie de invaliditate aveam contract cu perioada nedeterminata de 12 ani și de 2 ani am am act adițional conform deciziei medicale..Mantescu.
Detasare in alt loc , ce presupune ? ... schimbarea locului de munca , dintr-un departament in altul .... detasare la un alt angajator etc. ... detaliati
La același angajator pt efectuarea inventarului bunurilor mobile din instituție și a mărfii din magazie gestiunea . Adică ne iau pe noi iar cei care trebuie să-l facă stau . Eu sânt educator specializat lucrez cu copii.

Cornel Vasile a scris:

Detasare in alt loc , ce presupune ? ... schimbarea locului de munca , dintr-un departament in altul .... detasare la un alt angajator etc. ... detaliati

Da, puteti fi numita in comisia de inventariere.