Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Buna ziua! Poate cineva sa ma ajute intr-o problema? ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Buna ziua! Poate cineva sa ma ajute intr-o problema? Am primit ...

Buna ziua! Poate cineva sa ma ajute intr-o problema? Am primit de la o societate RCA o Înștiințare de plata de 5800 de Euro urmat in urma unui accident in care șoferul consumase alcool Menționez ca doar polița de asigurare era pe numele meu eu nefiind in mașina . Dacă îmi puteți spune ce trebuie sa fac,trebuie sa plătesc eu acei bani? In acea Înștiințare este trecut numele șoferului care a produs accidentul. Mulțumesc!
~ Conținut șters la cerere ~