Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salut. Este normal sa semnez condica de prezenta la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salut. Este normal sa semnez condica de prezenta la lucru la ...

Salut. Este normal sa semnez condica de prezenta la lucru la ora 8AM insa eu la 7 si 15 AM sa fiu deja la sediu, schimbat in hainele de munca si imediat dupa si pe drum spre locul unde se desfasoara activitatea mai specific?
Normal condica se semnează la sosire în unitate.
daca programul incepe la 8, e problema dvs ca veniti la 7.
Toti venim la 7 si ne obliga sa semnam la ora 8.
Cum va obliga?
de ce veniti la 7 ?