Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Buna ziua Care sunt pasii de urmat dupa ce o societate ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Buna ziua Care sunt pasii de urmat dupa ce o societate a fost ...

Buna ziua
Care sunt pasii de urmat dupa ce o societate a fost radiata de la Registrul Comertului, am fost inscrisi la masa credala, bunurile au fost vandute la licitatie, au ramas debite neachiate .Mentionez ca afost atrasa raspunderea personala a asociatului si are domiciliul in alta localitate. Ar trebui sa se faca si audierea asociatului?

Multumesc de intelegere!
Cu hotararea de obligare a membrului organelor de conducere a debitoarei si tabelul de creante (ultimul) mergeti la executorul judecatoresc.

Daca executorul are dileme cum sa puna in executare ii puteti da datele noastre de contact.

O scurta lamurire nu costa nimic.

Sper sa va fie de folos informatiile.