Forum Discuţii juridice Executare silită Deschiderea unui alt dosar de executare silită,la un ...
Discuție deschisă în Executare silită

Deschiderea unui alt dosar de executare silită,la un alt executor ...

Deschiderea unui alt dosar de executare silită,la un alt executor după ce a fost respinsă o Incuvintare executare silită, ce a rămas definitiva prin neapelare, de o a patra cesionara contract de credit - firme de recuperari creante, pentru un presupus debit de 590ron la un contractat de credit bunuri de larg consum contractat în anul 2009,poate fi legal un astfel de demers juridic?
Recuperatorii creante puteau sa solicite prin apel, termen spre împlinirea procedurii a se adresa unui executor în raza de domiciliu..
Cum rămâne cu situația ca la primul executor judecătoresc, au renunțat la executare silită..
Iar calculul creantei de unde ar proveni debitul nu se regăsește în actele de executare..
ghita_28, utilizator