Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita

Buna ziua,am primit de la executorul judecatoresc o hotărâre de incetare a executarii silite deoarece nu exista bunuri mobile sau imobile urmaribile.Specific ca am poprire de multi ani in care am avut poprire pe salariu dar nu s-a strans suma datorata integral.Ce inseamna aceasta hartie?poate relua executarea silita oricand?Eu numai muncesc din 2019 dar daca m-a angajez ma vor urmari iar?multumesc
Este posibilă introducerea unei noi cereri de executare. Este la latitudinea creditorului.