avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 489 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Buna ziua am o problema la service cu masina. Am dus-o ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Buna ziua am o problema la service cu masina. Am dus-o la reparat ...

Buna ziua am o problema la servis cu masina. Am duso la reparat (partea mecanica fata) si sa aflu ca masina mea a avut un accident. In curte-a servisului. Acum eu trebui sa stau cu masina acolo la reparat pt un dosar de dauna e legal asa ceva. Care eu nu am nici o vina?

Cel mai recent răspuns: 183uhr , utilizator 13:31, 23 Noiembrie 2021
...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dauna dorin_sab dorin_sab buna deci sa va spun cum sta treaba eu am o asigurare casco la [AT].Am avut o dauna in ungaria undeva langa balaton am lovit o vulpe din cauza accidentului au ... (vezi toată discuția)
Despagubire rca anam79 anam79 Buna ziua , Masina proprietate personala , parcata regulamentar in fata imobilului in care locuiesc a fost implicata intr-un accident rutier.Mentionez ca in ... (vezi toată discuția)
Buna seara! problema este legată de abuzul de încredere. i-am ... RebecaAlexandra RebecaAlexandra Buna seara! Problema este legată de abuzul de încredere. I-am impurumutat mașina fostului meu iubit, la momentul respect fiind iubitul meu. Aceasta a ... (vezi toată discuția)