Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Buna ziua am o problema la service cu masina. Am dus-o ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Buna ziua am o problema la service cu masina. Am dus-o la reparat ...

Buna ziua am o problema la servis cu masina. Am duso la reparat (partea mecanica fata) si sa aflu ca masina mea a avut un accident. In curte-a servisului. Acum eu trebui sa stau cu masina acolo la reparat pt un dosar de dauna e legal asa ceva. Care eu nu am nici o vina?