Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... ESTE INTIMAT (PERSOANA VATAMATA) INTR UN DOSAR LA ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

ESTE INTIMAT (PERSOANA VATAMATA) INTR UN DOSAR LA INALTA CURTE ...

Este intimat (persoana vatamata) intr un dosar la inalta curte de casatie si justitie (si inca aproximativ 200 persoane tot pers.vatamate si parte civila) persoana x a facut depresie pt. ca nu intelege ce e cu el in dosar ,el se vede tot timpul arestat ,ridicat din familie cu mascati .va rog un raspuns sincer si autorizat si pe intelesul lui . inculpati sunt doua persoane .putem da amanunte
Manuela Rășină, administrator
Eu zic sa contactati direct un avocat si sa discutati cu acesta.
Nu inteleg de fapt ceea ce doriti.