Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună seara. Am un proces civil în care sunt parat. ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună seara. Am un proces civil în care sunt parat. Ma reprezint ...

Bună seara. Am un proces civil în care sunt parat. Ma reprezint singur. Pe 6 decembrie 2021 am ar trebui sa ma prezint la judecătorie. Cum se face accesul în sala? Cu certificat sau fără? Va mulțumesc!
fara.
fara