Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, as dori sa stiu cata cota aparte din pensie ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, as dori sa stiu cata cota aparte din pensie si indemnizatie ...

Buna ziua, as dori sa stiu cata cota aparte din pensie si indemnizatie de handicap poate un ifn sa puna oprire?
Pe indemnizatia de handicap pe care o primiti nimeni nu va poate pune poprire.
Din pensia neta 1/3.