avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 762 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, as dori sa stiu cata cota aparte din pensie ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, as dori sa stiu cata cota aparte din pensie si indemnizatie ...

Buna ziua, as dori sa stiu cata cota aparte din pensie si indemnizatie de handicap poate un ifn sa puna oprire?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:41, 2 Decembrie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Pe indemnizatia de handicap pe care o primiti nimeni nu va poate pune poprire.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Din pensia neta 1/3.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Executare silită neplata credite acordate de ifn-uri Antonesei Carmen-Maria Antonesei Carmen-Maria Se poate executa silit pentru neplata creditelor acordate de IFN-uri unei persoane cu handicap grad 1 cu indemnizație de însoțitor? (vezi toată discuția)
Instiintare poprire stancuelisabeta stancuelisabeta fratele meu a primit acum citeva zile o instintare de poprire la un credit de la CETELEM IFN SA mentionez ca a platit din el aproape 2 ani si jumate creditul ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. 2 pensionari au făcut un credit la banca transilvania ... andreearm andreearm Buna ziua. 2 pensionari au făcut un credit la banca Transilvania , au plătit un an apoi nu au mai reușit . Au primit Înștiințare de la recuperatori ca li ... (vezi toată discuția)