avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 845 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Am depus cererea pentru transferul dosarului auto.
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Am depus cererea pentru transferul dosarului auto.

Am depus cererea pentru transferul dosarului auto de la DITL sector 3 in urma cu mai mult de 15 zile, insa nu mi-a fost eliberat nici acum dosarul.
Ce parghii am pentru a solutiona totusi acest transfer?
Ultima modificare: Luni, 6 Decembrie 2021
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Somatie de plata impozit auto Mirgam Mirgam Am primit o somatie de plata în 8 dec 2016 de la ditl sect x pentru impozitul auto, nespecificandu-se pentru ce perioada este. În acest sector eu am locuit ... (vezi toată discuția)
Transfer dosar auto de la bacau la sector6 dac_iulian dac_iulian Buna ziua, Pe data de 3 august, am depus la biroul \\"taxe si impozite\\" al mun. Bacau, o cerere de transfer al dosarului auto de la Bacau la Sector ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! cum aflu daca s-a aprobat la parchet cererea de prelungire ... andreea16099 andreea16099 Buna ziua! Cum aflu daca s-a aprobat la Parchet cererea de prelungire a dovezii de circulatie? Am trimis acum 5 zile, respectiv pe data de 20.10.2023, toate ... (vezi toată discuția)