Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! As putea beneficia de ziua libera pt vaccin ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! As putea beneficia de ziua libera pt vaccin daca sunt ...

Buna ziua! As putea beneficia de ziua libera pt vaccin daca sunt în perioada de preaviz? ( Demisie). A 2 - a doza am făcut-o pe 13 nov.2021.
Da, puteți beneficia de asa ceva chiar daca sunteți.in preaviz.