avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 565 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Dacă mi se pune proprie pe salariu datorita unei ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Dacă mi se pune proprie pe salariu datorita unei sentințe judecătorești ...

Dacă mi se pune proprie pe salariu datorita unei sentințe judecătorești privind pensia alimentară cum se va calcula această?...din venitul net care include pensia sau cel fără?

Alte discuții în legătură

Retineri lunare din salariu crisyman crisyman As dori sa stiu daca valoarea ratei lunare de plata catre o banca (principal+dobanda) intra in calculul procentul de retinere de maxim 50% din salariul lunar. ... (vezi toată discuția)
O întrebare despre poprire dacă se plătește și pensie de întreținere exu exu Buna ziua am o intrebare am o pensie alimentare de 250 de lei pe care ii dau din mana si mia venit proprire pe salar de la un vechi credit neplatit cum se ... (vezi toată discuția)
Pensie alimentara TELEMBECI_ANCA TELEMBECI_ANCA CUM SE CALCULEAZA PENSIA ALIMENTAR IN PROCENT DE 25%DIN VENIT NET SI PERMANENT ?SE TINE CONT DE ORELE DE NOAPTE DE SPORURI ?DAR DE BONURILE DE MASA?CARE ESTE ... (vezi toată discuția)