Forum Discuţii juridice Executare silită Sechestru autovehicule.....bună seara, am două ...
Discuție deschisă în Executare silită

Sechestru autovehicule.....bună seara, am două executări diferite, ...

Sechestru autovehicule.....bună seara, am două executări diferite, la două bănci diferite însă același executor,mia fost trimis un al doilea sehestru pe mașini, sa le trimit actele și cheile împreună cu dublura lor la adresa executorului din sv......am încercat sa trimit un e-mail însă destinatarul e invalid .....este posibil sa se impună sechestru de n ori pe mașini?!ele sunt doar înregistrate doar la primărie dar în circulație a rămas doar caroseria la una din ele,mi sa spus sa aju g la sediul din Suceava sa depun actele și cheile însă nu am cum și cu ce din motive medicale.......ce pot face ?mulțumesc frumos
Aveti dreptul sa desfasurati demersuri prin terti sa contacteze executorul judecatoresc sa clarificati situatia