Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua Comunitate, se poate cumul pensie de stat ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua Comunitate, se poate cumul pensie de stat la limita ...

Bună ziua Comunitate, se poate cumul pensie de stat la limita de varsta cu salariu în mediul privat??
Multumesc
Da, se poate cumula pensia de stat pentru limita de varsta cu salariu în mediul privat.
Multumesc

Cornel Vasile a scris:

Da, se poate cumula pensia de stat pentru limita de varsta cu salariu în mediul privat.