Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... CUMUL PENSIE CU SALARIU MEDIU PRIVAT Buna ziua, In ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

CUMUL PENSIE CU SALARIU MEDIU PRIVAT Buna ziua, In mediul privat ...

CUMUL PENSIE CU SALARIU MEDIU PRIVAT
Buna ziua,
In mediul privat mai este permisa cumularea pensiei pentru limita de varsta cu salariul? Pana la ce data mai este permisa?
Va multumesc.
Care ar fi data iesirii la pensie?
Se poate cumula fara nicio problema.