Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna seara! Părinții mei sunt despărțiți de când ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna seara! Părinții mei sunt despărțiți de când eram eu ...

Buna seara!
Părinții mei sunt despărțiți de când eram eu foarte mică, am locuit cu tatăl meu și , pe rand, cu celelalte două soții.
Ultima sotie a tatălui meu, mi-a luat jurnalul personal, pe vremea când eram in liceu.
Au trecut de atunci, 34 de ani.
I l-am cerut, dar mi-a spus că nu mi-l da și că îl ține la un avocat.
Va rog frumos să-mi spuneți , daca îmi pot recupera bunul personal ?
Mulțumesc frumos, seara buna!
Dna a glumit sau isi bate joc de dvs.Avocatii nu păstrează jurnalele unor adolescente visatoare,problema este ca dupa atatia ani ar fi trebuit sa realizati si dvs ce este posibil si ce nu.,Mai bine scrieti-va memoriile sau delectati publicul.cu alte opere literare, din pacate jurnalul e probabil pierdut pentru posteritate..