avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 254 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna seara! Părinții mei sunt despărțiți de când ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna seara! Părinții mei sunt despărțiți de când eram eu ...

Buna seara!
Părinții mei sunt despărțiți de când eram eu foarte mică, am locuit cu tatăl meu și , pe rand, cu celelalte două soții.
Ultima sotie a tatălui meu, mi-a luat jurnalul personal, pe vremea când eram in liceu.
Au trecut de atunci, 34 de ani.
I l-am cerut, dar mi-a spus că nu mi-l da și că îl ține la un avocat.
Va rog frumos să-mi spuneți , daca îmi pot recupera bunul personal ?
Mulțumesc frumos, seara buna!
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 19:10, 13 Decembrie 2021
Dna a glumit sau isi bate joc de dvs.Avocatii nu păstrează jurnalele unor adolescente visatoare,problema este ca dupa atatia ani ar fi trebuit sa realizati si dvs ce este posibil si ce nu.,Mai bine scrieti-va memoriile sau delectati publicul.cu alte opere literare, din pacate jurnalul e probabil pierdut pentru posteritate..



~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dreptul familiei sau probleme juridice de familie - divort, partaj MARIETA2014 MARIETA2014 buna ziua.sunt casatorita cu sotul meu legal din 2005.eu cand m-am casatorit aveam apartament proprietate personala.A mai avut scapari ca orice barbat la ... (vezi toată discuția)
Drepturile bunicii când părinții sunt despărțiți alex1234alex alex1234alex #anonim “Ce drepturi are bunica copilului din partea tatălui când părinții sunt despărțiți și copilul stă la mamă? Soacra-mea ne omoară zilele ... (vezi toată discuția)
Titlu proprietate misu27 misu27 Am sa va prezint si eu o situatie cu care ma confrunt din 2013. Nu mai stiu cui sa ma adresez si ce sa fac. Problema e in felul urmator: Sotia mea a mostenit ... (vezi toată discuția)