avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 521 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua, Dacă eu, ca persoana juridică, intru in ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua, Dacă eu, ca persoana juridică, intru in posesia ...

Buna ziua,

Dacă eu, ca persoana juridică, intru in posesia unei mașini ce se pretează pentru programul rabla, o pot da la casat și pot beneficia de voucher imediat? Daca mașina o am in posesie de mai puțin de o luna înainte de a o da la casat.
Exista o condiție anume in acest sens?

Mulțumesc frumos

Alte discuții în legătură

Un autovehicul neinscris pe numele meu poate fi dat la rabla George-Mihai George-Mihai Buna ziua, Inainte de a ma face de ras ca nu ma pricep, precizez ca am rasfoit \"enternetele\" pe toate partile vreo 5 zile si n-am gasit raspuns. Detin ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, as avea nevoie de o lămurire referitor la programul ... racu_camelia racu_camelia Buna ziua, As avea nevoie de o lămurire referitor la programul Rabla. Dacă soțul are o rabla ce apare pe numele lui la primărie dar nu este ... (vezi toată discuția)
Voucher-dacia mariusika23 mariusika23 Salutare Am cateva nelamuriri in legatura cu acest voucher: 1.Ca sa intru in posesia lui masina trebuie sa fie cu actele in regula(I.T.P si R.C.A+impozitul ... (vezi toată discuția)