Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Mostenire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Mostenire

Buna ziua! Sunt mostenitor cu o cota de 3/8 alaturi de sora 3/8 si mama mea 2/8 si avem de incasat o suma din chirii. Ce pot face daca ele nu vor sa imi dea acest procentaj de 3/8 din suma respectiva? Pot reclama la politie sau exista o alta procedura? Va multumesc!
tyson6677, utilizator
Politia nu are nici o competenta in problema dvs, singura solutie este avocat,proces civil .Succes.
Am inteles,va multumesc!