Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua! Nu reusesc sa gasesc arhiva de la ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua! Nu reusesc sa gasesc arhiva de la Intreprinderea ...

Bună ziua!
Nu reusesc sa gasesc arhiva de la Intreprinderea Electronica Bucuresti. Bulevardul Dimitrie Pompei nr 5-7 , ma puteti ajuta, va rog? Am nevoie pentru dosarul de pensie. Mulțumesc!
Incercati aici: [ link extern ] /