Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Inregistari contabile
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Inregistari contabile

Buna ziua,

1. Pentru cadourile date angajatilor(dulciuri si fructe) de craciun ,este corect sa le inregistrez in 6458 s-au 623 ?
2.Un brad artificial cumparat pentru firma este corect sa l inreg ca si ob de inventar?

multumesc

george-neagu, moderator
Eu cred ca este corect sa utilizati ct 6458 si da bradul poate fi obiect de inventar.