Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Cum procedez să-mi recuperez banii opriți in plus de ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Cum procedez să-mi recuperez banii opriți in plus de executorul ...

Cum procedez să-mi recuperez banii opriți in plus de executorul judecătoresc ? Vă mulțumesc anticipat și aștept un răspuns
Felicia
Buna ziua,
În primul rând este necesara o notificare a executorului, iar în cazul neconformării acțiuni în instanță având ca obiect plata nedatorată.
Pentru mai multe informații vă rugăm să ne contactați
Avocat Purcaru Nasta-Ana -
gi-jane2, moderator