Forum Discuţii juridice Executare silită Executor judecatoresc Brasov
Discuție deschisă în Executare silită

Executor judecatoresc Brasov

Buna ziua,
Avem nevoie de indrumare si un executor judecatoresc din jud. Brasov pentru punerea in executare a unui B.O. avalizat, refuzat la plata.
Multumesc anticipat!
Nu cred ca exista executori judecatoresti in lista consultantilor pe acest forum.Cautati pe net teoretic puteti apela la orice executor din zona respectiva..
Multumesc frumos pt. indrumare!