Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensia de urmaș care e acum 800 se mărește la 1000? ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensia de urmaș care e acum 800 se mărește la 1000? Și în ...

Pensia de urmaș care e acum 800 se mărește la 1000? Și în ianuarie ea intra la cei cu ajutor până la 2200 Ron ?
In ianuarie 2022 veti primi indemnizatia minima pentru pensionari de 1000 lei plus ajutorul de 1200.Incepand cu februarie veti ramane doar cu indemnizatia de 1000 lei.