Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, Pot deveni reprezentant legal al unuia ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, Pot deveni reprezentant legal al unuia dintre parinti? ...

Buna ziua,
Pot deveni reprezentant legal al unuia dintre parinti? Are discernamant, nu area alte probleme, dar se deplaseaza destul de greu si ar fi de ajutor daca l-as reprezenta eu in fata institutiilor.
Multumesc!
Puteti merge la un notar/chema acasa pentru o procura