avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 592 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Bună ziua. Cu stima, am și eu o întrebare la dvs. ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Bună ziua. Cu stima, am și eu o întrebare la dvs. Într un ...

Bună ziua. Cu stima, am și eu o întrebare la dvs. Într un dosar, ce semnifica următoarea fraza " Complet: 4CJPI". Mulțumesc
Asa se numeste completul de judecata care v-a jude ca dosarul.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuzarea completului de judecata ralu_k79 ralu_k79 Buna ziua, Ma aflu in urmatoarea situatie: la apelul dosarului avand ca obiect exercitarea autoritatii parintesti am acelasi complet de jud care s-a pronuntat ... (vezi toată discuția)
Model cerere judecare in lipsa urgent! stanceni stanceni buna ziua va rog sa ma ajutati si pe mine cu un model de cerere pentru judecare in lipsa..urgent! va multumesc (vezi toată discuția)
Procedura anulare proces verbal de contraventie annnacristina annnacristina Buna ziua, Am facut plangere contraventionala la jud sect 1 pentru anularea unui pv de contraventie. Dosarul a avut de atunci 2 termene in care s-au mai ... (vezi toată discuția)