Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Contencios administrativ! ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Contencios administrativ! Noutăți........................orice! ...

Contencios administrativ! Noutăți........................orice! mulțumesc anticipat!
Daca dvs credeti ca putem intelege ce anume intrebati sau doriti atunci inseamna ca sunteti optimista..
Bună ziua! N-am spus decât că doresc să știu orice despre contencios administrativ! Orice! Să vă povestesc, am avut un GRAV accident de circulație, am fost mult timp în comă, din cauza căruia n-am putut să mă pun la curent cu orice reprezintă o noutate, în domeniul administrativ, contencios administrativ!!!
Aș vrea asta, dacă mă puteți ajuta, vă mulțumesc!!! Contenciosul era un domeniu al facultății, care mi-a plăcut, mi-am susținut și licența în domeniu...și aș vrea să știu ce mai este nou în domeniu, atât! Atât! Mulțumesc!
Da, sunt un om optimist, de aceea cred că vă și adresez acest răspuns!
Diaconescu Bocoi Anda