Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am făcut succesiune după mamă, am acceptat ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am făcut succesiune după mamă, am acceptat succesiunea, doar ...

Am făcut succesiune după mamă, am acceptat succesiunea, doar că am lăsat totul la tata cît trăiește să folosească.acum tata a vindut totul .. fără să ne mai întrebe se poate
Mergeti la un avocat,discutati,explicati,aratati acte etc.In ce a constat mostrnirea,daca erau bunurii mobile nu puteau fi vandute ,poste tatăl si a vandut doar cota parte ,, eventual si cotabparte mostenita de ls defuncra(daca a dezbatut succesiunea)nu avem cum sa ghicim.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat