Forum Discuţii juridice Achiziţii publice licitatie cu faza finala electronica
Discuție deschisă în Achiziţii publice

licitatie cu faza finala electronica

Care sunt regulile licitatiei cu faza finala electronica cu pas minim de licitare ?
Valoarea pasului minim este impusa doar pentru prima licitare sau pentru fiecare licitare ?
Pasul de licitare se aplica la cel mai mic pret sau la pretul propriu ofertat ?
varianta pasului de licitatie este optionala.poti sa nu selectezi.
rolul pasului de licitare este acela de a imbunatii licitatia,adica sa nu se liciteze pe sume derizorii care nu sunt semnificative,ci sume care ar putea insemna ceva.1%din valoarea publicata pe seap,sau 2 ,sau alta suma.aici dumneavoastra hotarati.
sper ca m-am facut inteleasa:D