Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cum intru in posesie dupa ce mostenitori fac ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cum intru in posesie dupa ce mostenitori fac suplimentul, desuccesiune ...

cum intru in posesie dupa ce mostenitori fac suplimentul, desuccesiune eu sint cumparatorul cu act vinzare cumparare in toata regula
Daca ati incheiat deja contractul de vanzare sunteti posesor in baza acestuia.